Zapraszamy Was na cykl koncertów podsumowujących efekty nauki w pierwszym półroczu. Wystąpią prawie wszyscy uczniowie starszych klas prawie wszystkich nauczycieli 😉
Jak co roku zapraszamy Was wszystkich na wieczór z kolędami. Po raz pierwszy w takiej formie – nie spotkamy się na żywo, analogowo, lecz jedynie cyfrowo. Miejmy nadzieję, że to po raz ostatni w takiej formie i wreszcie wszystko wróci do normalności. Ale na tę chwilę to jedyna możliwość. Atrakcji jak co roku nie zabraknie, zasiądźcie tłumnie przed komputerami i zatrzymajcie się na chwilę zadumy i refleksji w tym przedświątecznym szaleństwie. Pobądźmy jeszcze raz przez chwilę razem, choćby wirtualnie…
Emisja w poniedziałek, 21 grudnia o godzinie 18:00.
Dopiero co zaczęliśmy naukę, już będziemy mieli wolne 🙂 W środę, 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej zajęcia w szkole się nie odbywają. Podobnie, ale z innej okazji będzie 2 listopada – decyzją dyrektora ten dzień jest dniem wolnym 🙂
Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć teoretycznych. Z tym planem zapraszamy rodziców na spotkania z nauczycielami instrumentu głównego, w celu dopasowania zajęć indywidualnych. Na spotkanie informacyjne przychodzą sami rodzice/opiekunowie, pojedynczo i bez dzieci, z zachowaniem dystansu i w maseczkach.
Wszystkie problemy z zajęciami zbiorczymi, np. z kolidującym terminem bądź brakiem możliwości dowiezienia dziecka na zajęcia, prosimy zgłaszać jak najszybciej telefonicznie nauczycielowi instrumentu głównego, lub mailowo do sekretariatu szkoły.
Bardzo prosimy o przestrzeganie procedur sanitarnych, o których zostaniecie Państwo poinformowani przez nauczyciela podczas spotkania informacyjnego.
Przypominamy o zakazie przyprowadzania dzieci w stanie infekcji na zajęcia. Tylko całkowicie zdrowi uczniowie mają prawo uczestniczyć w zajęciach zbiorowych i indywidualnych.
W czasie roku szkolnego rodzic/opiekun może przebywać w szkole jedynie w świetlicy, w maseczce. Uczniowie w szkole maseczek nie muszą używać.
Życzymy zdrowia i prosimy o wyrozumiałość i serdeczność wobec siebie, żeby ten trudny czas wspólnie i bez konfliktów przejść jak najsprawniej 🙂
Zapraszamy wszystkich uczniów na nietypowe zakończenie roku szkolnego. Tym razem niestety bez obowiązkowego ogniska, za to z obowiązkową dezynfekcją rąk 😉
Zapraszamy do udziału w kolejnym koncercie wirtualnym, tym razem przygotowanym przez uczniów pana Mateusza Wróblewskiego. Jak zwykle u perkusistów będzie zapewne mnóstwo hałasu o nic 😉
Zapraszamy na kolejną już audycję muzyczną w przestrzeni wirtualnej. Tym razem zaprezentują się uczniowie klas instrumentów dętych – fleciści pani Justyny Woś i klarneciści pana Piotra Sieczki. Zapraszamy na nasz kanał YouTube w niedzielę, 7 czerwca o godzinie 18:00
Zapraszamy na audycję muzyczną, w wykonaniu uczniów klasy fortepianu pana Pawła Skowrońskiego. Oczywiście w przestrzeni wirtualnej, czyli na Facebooku i naszym kanale YouTube. Koncert odbędzie się w Dzień Dziecka, o godzinie 17:00