Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kompozytorach – to już siódma edycja, poświęcona w całości wspaniałemu polskiemu kompozytorowi – Henrykowi Mikołajowi Góreckiemu.
Zapraszamy wszystkich uczniów 1 września o godzinie 18.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniów klasy pierwszej cyklu sześcioletniego prosimy o przybycie na godzinę 17.40 do sali nr 1 na parterze, na spotkanie organizacyjne z panią Iwoną Sosnowską. Pozostali uczniowie spotykają się ze swoimi nauczycielami indywidualnie w szkole od godziny 18.00
Zapraszamy na tradycyjne zakończenie roku szkolnego, czyli rozdanie świadectw połączone z uroczystym ogniskiem. W czwartek, 24 czerwca rozpoczniemy zakończenie o godzinie 16.00 koncertem absolwentów. O godzinie 17.00 zapraszamy pozostałych uczniów do spotkania ze swoimi nauczycielami w klasach i odbiór świadectw oraz nagród 😁
Przedłużamy termin składania podań – można to robić do 21 czerwca. Przesłuchania wstępne planujemy na 22 czerwca. Wszyscy zainteresowani o dokładnym terminie zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo
Emisja całego koncertu pierwszaków w Dziań Matki – 26 maja, o godzinie 17.00 Koncert ten im dedykujemy – wszystkiego najlepszego!!! 🙂
https://youtu.be/ujbQEWx9S3U
Zapraszamy bardzo gorąco na wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w naszej szkole całkowicie ANALOGOWO!!! Pierwszy od dawna koncert z udziałem publiczności, oczywiście w bardzo ograniczonej liczbie – tylko wykonawcy i ich rodzice. Ale nie martwcie się – to ważne wydarzenie, czyli dla wielu uczniów PIERWSZY występ, nagramy i wyemitujemy wkrótce w Internecie. Bardzo mocno trzymamy kciuki za naszych pierwszaków – w takich trudnych warunkach się przygotowali do koncertu, że należy im się wielki szacunek. Zapraszamy!!!
Zapraszamy bardzo gorąco do udziału w kolejnej edycji szkolnego konkursu wiedzy o kompozytorach. Tym razem pan Krzysztof Porębski wziął na warsztat Wolfganga Amadeusa Mozarta.
Wszystkich szczegółów dowiecie się w zamieszczonych poniżej plikach.
Zapraszamy do tłumnego udziału – temat bardzo wdzięczny, muzyka Mozarta ma właściwości lecznicze, nawet krowy dają lepsze mleko słuchając Mozarta 😉
A i Wy na chwilę oderwiecie się od komputera i posłuchacie dobrej muzyki. Przy komputerze pewnie 🙂 🙂 🙂
Zwracamy się z gorącą prośbą w imieniu naszej byłej nauczycielki – Pauliny Kruk.
Pani Paulina od wielu lat zmaga się z ciężką chorobą, a można jej pomóc przekazując 1% swojego podatku. Bardzo do tego zachęcamy, udostępniajcie dalej tę informację i pamiętajcie przy rozliczeniu o wsparciu pani Pauliny, którą serdecznie pozdrawiamy i życzymy duuużo zdrowia 🙂
KRS 0000083356 z dopiskiem „cel szczegółowy: Paulina Kruk”
ZASADY FUNKCJONOWANIA SZKOŁY MUZYCZNEJ OD 18 stycznia 2021 r.
Zajęcia z instrumentu głównego będą odbywać się stacjonarne, czyli w budynku szkoły dla klas:
Cykl dziecięcy – klasa I, II, VI.
Cykl młodzieżowy – klasa I, IV.
W przypadku pozostałych uczniów możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnych lub hybrydowych (cześć zajęć zdalnych, część stacjonarnych), po wcześniejszym rozpoznaniu potrzeb edukacyjnych przez nauczyciela oraz za zgodą rodziców.
Zajęcia teoretyczne prowadzone są w sposób zdalny do odwołania. Zajęcia te odbywają się według dotychczasowego planu.
Szkoła jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00
Przy wejściu do szkoły należy obowiązkowo zdezynfekować dłonie.
W pomieszczeniach wspólnych – korytarze, świetlica obowiązuje nakaz zasłonięcia ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.
Do końca stycznia nie ma zajęć z akompaniamentu.
Zajęcia z chóru i orkiestry są zawieszone do odwołania.