Z ogromną przyjemnością donosimy o sukcesie naszej uczennicy, Wiktorii Wojdył.
W Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Rozśpiewana klasa trzecia” w Warszawie, Wiktoria wyśpiewała I miejsce!!!
Uczennicy i jej nauczycielowi serdecznie GRATULUJEMY!!!
Z ogromną przyjemnością donosimy o sukcesie naszej uczennicy, Wiktorii Wojdył.
W Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Rozśpiewana klasa trzecia” w Warszawie, Wiktoria wyśpiewała I miejsce!!!
Uczennicy i jej nauczycielowi serdecznie GRATULUJEMY!!!