• sala perkusyjna
    sala perkusyjna
  • Szkoła
    Szkoła
  • wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia
  • budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • Wieczór kolęd 2019
    Wieczór kolęd 2019
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej

Harmonogram egzaminów


ostatnie_slowa_przed_egzaminem_10783imagesZapraszamy do zapoznania się z planem egzaminów. Kilka dni jeszcze zostało 🙂

Egzamin końcoworoczny/ końcowy z instrumentu głównego

13.06.2016r. (poniedziałek)

Klasa fortepianu- Aureliusz Mendera, Krzysztof Porębski Godzina 14.00

  1. Wojdył Natalia
  2. Pietras Adrianna
  3. Rygalska Wiktoria
  4. Sionek Amelia
  5. Kietlińska Julia
  6. Korycka Aleksandra
  7. Wójcik Julia
  8. Głuch Agnieszka
  9. Krzymieński Krystian
  10. Stępień Maria

Skład komisji

  1. Aureliusz Mendera
  2. Krzysztof Porębski
  3. Piotr Sieczka
  4. Paulina Kruk
  5. Marcin Rogalski

Egzamin końcoworoczny/ końcowy z instrumentu głównego

13.06.2016r. (poniedziałek)

Klasa klarnetu- Piotr Sieczka

Godzina 16.00

  1. Mamla Julia
  2. Podsiadła Agnieszka
  3. Krupa Wiktoria
  4. Sadkowska Patrycja
  5. Cendrowska Joanna

Klasa fletu- Paulina Kruk

Godzina 17.00

  1. Stępień Hanna
  2. Mazur Anna
  3. Sobczak Emilia
  4. Stępień Hanna
  5. Wójcik Łucja
  6. Czerwonka Monika

Skład komisji

1.Aureliusz Mendera

2.Krzysztof Porębski

  1. Piotr Sieczka
  2. Paulina Kruk
  3. Marcin Rogalski

Egzamin końcoworoczny/ końcowy z instrumentu głównego

15.06.2016r. (środa)

Klasa perkusji- Wiesław Michałek

Godzina 14.00

  1. Romanik Izabela II/6
  2. Wójcik Błażej II/6
  3. Sionek Stanisław IV/4
  4. Włodarczyk Marcin V/6

Klasa trąbki- Paweł Anyszek

Godzina 16.00

  1. Rus Mateusz II/4
  2. Zagdański Dawid II/4
  3. Fidos Filip III/4
  4. Leszczyńska Kamila III/4
  5. Korycki Jakub IV/4

Klasa puzonu, tuby- Karol Wójcicki

Godzina 18.00

  1. Sionek Jan- tuba III/4
  2. Markiewicz Wiktor- tuba( sakshorn) IV/4
  3. Stefański Kamil- puzon IV/4

Skład komisji

  1. Wiesław Michałek
  2. Paweł Anyszek
  3. Karol Wójcicki
  4. Paweł Skowroński

Egzamin końcoworoczny/końcowy z instrumentu głównego

15.06.2016r. (środa)

Klasa saksofon, klarnet- Waldemar Walus

Godzina 16.00

  1. Woźniak Olga- klarnet kl. II/6
  2. Czerwonka Emilia- saksofon kl. IV/4
  3. Szymańska Kinga- saksofon kl. IV/4
  4. Mirecka Julia- saksofon kl. IV/4
  5. Dworak Joanna – saksofon kl. V/6

Klasa saksofon- Piotr Wysocki

Godzina 17.30

  1. Jaworski Wiktor- saksofon II/4
  2. Bucka Angelika III/4
  3. Jakubowska Wiktoria IV/4
  4. Falkiewicz Patryk III/4
  5. Podsiadły Krzysztof III/4

Skład komisji

  1. Waldemar Walus
  2. Piotr Wysocki
  3. Urszula Adamczyk- Rudzińska

Egzamin końcoworoczny/ końcowy z instrumentu głównego

16.06.2016r. (czwartek)

Klasa skrzypiec- Andrzej Zuzański

Godzina 15.00

  1. Sadowska Zuzanna II/6
  2. Godlewska Hanna II/6
  3. Jaworska Maria II/6
  4. Madej Zuzanna II/6
  5. Fidos Laura III/6
  6. Kobyłka Alicja III/6
  7. Plaskota Iwona III/6
  8. Wojdył Wiktoria III/6
  9. Ślęzak Ada V/6
  10. Świercz Marcelina V/6
  11. Włodarczyk Marta V/6
  12. Woźniak Weronika IV/4

Klasa akordeonu- Karol Sionek

Godzina 18.00

  1. Podsiadły Jan III/6
  2. Morawski Bartłomiej III/6
  3. Duchnik Krzysztof IV/6
  4. Bordecki Kacper V/6
  5. Sadkowska Natalia V/6
  6. Lebiecka Izabela III/4
  7. Marcinowski Maciej IV/4

Skład komisji

    1. Andrzej Zuzański
    2. Karol Sionek
    3. Magdalena Gorczyca
    4. Waldemar Cichawa