25 stycznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Borkowicach odbył się po raz pierwszy Koncert Noworoczny. Do tego z chyba wielkim sukcesem, nawet finansowym. Filmy z tego wydarzenia już są dostępne na naszym kanale filmowym ![]()
a tu taki żart z Opoczna…
https://youtu.be/lw9FZRUFp4U
https://youtu.be/cbg_MYKlV6M
https://youtu.be/NpEo7OlULpY
https://youtu.be/7m0sNJdJEMA
https://youtu.be/4dQ1lWJl-w0
https://youtu.be/-ZLSaOon6hk
https://youtu.be/nJlkNxvkkSA
https://youtu.be/JDwc51E7alI
https://youtu.be/TrESZQdHRsc
https://youtu.be/Q7f25mCtn1A
W koncercie wystąpili uczniowie naszej Szkoły Muzycznej: chór i zespół akordeonowy przygotowani przez p.Karola Sionka i wspaniali goście:
Chór parafii św. Jacka z Leszczyn przygotowany i prowadzony przez Zbigniewa Goncerzewicza
Paulina Kruk – flet i Aureliusz Mendera – fortepian; nauczyciele naszej Szkoły Muzycznej
Katarzyna Bochyńska-Wojdył – sopran, wielka przyjaciółka naszej Szkoły
Trio Rodzinne Con Eleganza w składzie:
Krystyna Goncerzewicz – skrzypce
Małgorzata goncerzewicz-Mendera – altówka
Aureliusz Mendera – fortepian
Powiatowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta Vox Cordium pod dyrakcją Waldemara Cichawy
Gospodarzem wieczoru był dyrektor Waldemar Cichawa.
Koncert okazał się wielkim sukcesem – mimo że trwał ponad dwie godziny, publiczność dzielnie wytrzymała do końca i domagała się bisów 
Po koncercie odbyła się zbiórka pieniędzy na fortepian dla Szkoły Muzycznej – i tu kolejny sukces! Zebraliśmy 2.800 zł Mamy nadzieję, że dojdą jeszcze wpłaty na konto – rozdaliśmy mnóstwo informacji o numerze konta i teraz z niecierpliwością czekamy na rezultaty.
Z tego miejsca chcemy jeszcze raz gorąco podziękować publiczności za tak liczne przybycie, uczniom i nauczycielom Szkoły za zaangażowanie w czasie trwania ferii zimowych, i wszystkim artystom, którzy poświęcili swój czas i przyjechali GRATIS zagrać na naszym koncercie. Bez nich chyba nic by się nam nie udało…
Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na następnych imprezach!!!
