• budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej
  • Wieczór kolęd 2019
    Wieczór kolęd 2019
  • wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia
  • Szkoła
    Szkoła
  • sala perkusyjna
    sala perkusyjna

Harmonogram egzaminów

Niestety zbliżają się Święta, a przed Świętami zwyczajowo uczniowie naszej szkoły poddają się ocenie komisji egzaminacyjnej. Dlatego publikujemy listy uczniów i harmonogram egzaminów. Oczywiście wszystkim życzymy samych piątek (lub szóstek), wiemy, że WSZYSCY jesteście znakomicie już przygotowani, a jeśli czegoś jeszcze nie umiecie, to jest jeszcze czas na douczenie yes

Egzamin semestralny z instrumentu głównego

11.12.2014r. (czwartek)

Miejsce egzaminu – sala kameralna

Godzina ok. 16.00

Klasa trąbki – Paweł Anyszek

 

  1. Rus Mateusz
  2. Zagdański Dawid
  3. Sionek Jan
  4. Fidos Filip
  5. Korycki Jakub
  6. Raczyński Michał
  7. Leszczyńska Kamila

 

Godzina ok.17.15

Klasa tuby, puzonu – Karol Wójcicki

  1. Markiewicz Wiktor- tuba( sakshorn)
  2. Siara Mikołaj- tuba
  3. Mora Filip- puzon
  4. Stefański Kamil- puzon
  5. Tomczyk Alicja- tuba ( sakshorn)
  6. Tomczyk Kacper – tuba

 

Godzina ok. 18.30

Klasa klarnetu – Piotr Sieczka

  1. Bąk Wiktoria
  2. Mamala Julia
  3. Podsiadła Agnieszka
  4. Krupa Wiktoria
  5. Sadkowska Patrycja
  6. Cendrowska Joanna
  7. Bykowska Oliwia
  8. Łochowska Julia

 

Komisja w składzie

 

  1. Paweł Anyszek
  2. Karol Wójcicki
  3. Piotr Sieczka
  4. Marcin Rogalski
  5. Urszula Adamczyk- Rudzińska
  6. Waldemar Cichawa

 

 

Egzamin semestralny z instrumentu głównego

15.12.2014r. (poniedziałek)

Miejsce egzaminu – sala kameralna

Godzina ok. 14.30

 

Klasa fortepianu- Krzysztof Porębski

 

  1. Marcinowski Jakub
  2. Pietras Adrianna
  3. Rygalska Wiktoria
  4. Wojdył Natalia

 

Godzina ok. 15.15

 

Klasa fortepianu- Aureliusz Mendera

 

  1. Jasiński Jakub
  2. Sionek Amelia
  3. Łobodzińska Maja
  4. Kietlińska Julia
  5. Korycka Aleksandra
  6. Wójcik Julia
  7. Głuch Agnieszka
  8. Krzemieński Krystian
  9. Stępień Maria
  10. Duchnik Kamila

Godzina ok. 17.00

Klasa saksofonu-Waldemar Cichawa

  1. Pakosz Karolina
  2. Cieluch Jakub
  3. Falkiewicz Patryk
  4. Podsiadły Krzysztof

 

Godzina ok. 17.40

 

Klasa perkusji- Wiesław Michałek

 

  1. Pascov Aleksander
  2. Wójcik Błażej
  3. Romanik Izabela
  4. Sionek Stanisław
  5. Włodarczyk Marcin
  6. Ziembliński Kacper

 

Komisja w składzie

 

  1. Krzysztof Porębski
  2. Aureliusz Mendera
  3. Waldemar Cichawa
  4. Wiesław Michałek

 

Egzamin semestralny z instrumentu głównego

16.12.2014r. (wtorek)

Miejsce egzaminu – sala kameralna

Godzina ok. 15.00

 

Klasa saksofonu- Piotr Wysocki

  1. Dyl Karolina
  2. Chaberski Bartosz
  3. Bucka Angelika
  4. Jakubowska Wiktoria
  5. Jaworski Wiktor

Godzina ok.16.00

 

Klasa klarnetu- Waldemar Walus

 

  1. Czerwonka Emilia
  2. Szymańska Kinga
  3. Mirecka Julia
  4. Dworak Joanna
  5. Dreessen Romy
  6. Woźniak Olga
  7. Michalska Julia
  8. Michalska Oliwia

 

Godzina ok. 17.30

Klasa saksofonu- Roman Ważyński

 

  1. Krupa Paweł
  2. Kwiecień Oskar
  3. Nitzaka Aleksandra
  4. Skuza Sylwia
  5. Teper Kinga

Komisja w składzie

 

  1. Piotr Wysocki
  2. Waldemar Walus
  3. Roman Ważyński
  4. Urszula Adamczyk- Rudzińska
  5. Waldemar Cichawa

 

Egzamin semestralny z instrumentu głównego

17.12.2014r. (środa)

Miejsce egzaminu – sala kameralna

Godzina ok. 14.00

 

 

Klasa skrzypiec- Magdalena Grabowska

 

  1. Fidos Laura
  2. Godlewska Hanna
  3. Jaworska Maria
  4. Kobyłka Alicja
  5. Madej Zuzanna
  6. Plaskota Iwona
  7. Sadkowska Patrycja
  8. Sadowska Zuzanna
  9. Ślęzak Ada
  10. Świercz Marcelina
  11. Wełpa Zuzanna
  12. Włodarczyk Marta
  13. Wojdył Wiktoria
  14. Woźniak Weronika

Godzina ok. 16.00

Klasa akordeonu- Karol Sionek

 

  1. Podsiadły Jan
  2. Morawski Bartłomiej
  3. Duchnik Krzysztof
  4. Bordecki Kacper
  5. Sadkowska Natalia
  6. Lebiecka Izabela
  7. Marcinowski Maciej
  8. Sokołowski Jakub
  9. Wojtala Dawid
  10. Marchewa Karol

 

Godzina ok. 17.00

 

Klasa fletu- Paulina Kruk

 

  1. Czerwonka Monika
  2. Kacperska Zuzanna
  3. Marchewa Magdalena
  4. Mazur Anna
  5. Sobczak Emilia
  6. Stępień Hanna
  7. Wójcik Łucja

Komisja w składzie

 

  1. Magdalena Grabowska
  2. Karol Sionek
  3. Paulina Kruk
  4. Marcin Rogalski
  5. Waldemar Cichawa