Kategoria: Bez kategorii

  • Koncert wagarowiczów

    Zapraszamy na coroczny Koncert wagarowiczów – powitanie wiosny. Już rok temu nie udało się zagrać tego koncertu w sposób „analogowy” i tym razem będzie podobnie.

    Emisja w święta wielkanocne – część pierwsza – niedziela, 4 kwietnia, a część druga – poniedziałek, 5 kwietnia o godzinie 17.00

    Zapraszamy i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

    https://youtube.com/watch?v=bpvzax6CZsg

  • Wirtualny koncert kolęd

    Zapraszamy na koncert kolęd, oczywiście z racji sytuacji tylko w przestrzeni wirtualnej. Premiera już w poniedziałek, 21 grudnia o godzinie 18.00 na naszym kanale YouTube:

    https://youtu.be/XPpmISRFprU

    na drugą część zapraszamy we wtorek, 22 grudnia równeż o godzinie 18.00

    https://youtu.be/Cx-hdVy9EbE

    Wesołych Świąt!!!

  • Nagranie kolędy

    Zapraszamy Was wszystkich do udziału w nagraniu kolędy Cicha noc. W pliku do pobrania jest melodia śpiewana przez syntetyczny chór z nałożonym metronomem. Na początku są dwa takty „puste”, ze stukaniem metronomu i podanym dźwiękiem od którego zaczyna się śpiew, nagrajcie się komórkami, rodzinnie, przy choince, w piwnicy, na dworze lub strychu, gdzie chcecie. Stwórzmy razem w te jedyne w historii takie Święta, niepowtarzalne wykonanie kolędy. Nie bójcie się, że Wam nie wyjdzie – to się wytnie 😉

    Nagrania prosimy przysyłać do p. Mendery przez Messenger, dysk Google, Whatsapp lub na maila mendofon@vp.pl

    Na nagrania czekamy do 10 grudnia, ale im szybciej tym lepiej. Bądźmy w ten wyjątkowy czas choć wirtualnie razem 🙂

    Plik do pobrania:

    Do zobaczenia wkrótce w wirtualu, a w nowym roku może wreszcie normalnie… Czego z całego serca wszystkim i sobie życzymy 🙂

  • Dzień wolny

    Przypominamy, że dzień 2 listopada (poniedziałek) jest dniem wolnym. Zajęcia on-line są odwołane.

  • Odwołane zajęcia

    Informujemy, że zdalne zajęcia z rytmiki i kształcenia słuchu pani Iwony Sosnowskiej są odwołane do wtorku, 6 listopada WŁĄCZNIE.

  • Nauka zdalna

    Od 26 października do 8 listopada szkoła będzie prowadzić naukę tylko w formie zdalnej. Wszyscy uczniowie są zobowiązani do uczestnictwa w zajęciach zdalnych.

  • Nauka w sytuacji pandemii

    Na dzień dzisiejszy nauka w szkole odbywa się stacjonarnie, na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej szkoła nie ma obowiązku wprowadzenia nauki zdalnej. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco i reagować na dynamicznie rozwijającą się sytuację

    https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000183001.pdf

  • Odwołane zajęcia

    W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa od jutra (czwartek, 12 marca) zajęcia są odwołane, a od poniedziałku 16 marca szkoła będzie nieczynna do 25 marca.

  • Ogłoszenie

    W  dniu 08.02.2020 r.( sobota)  w godzinach 9.00- 11.45 odbywać się będą w naszej szkole zajęcia z zespołu ludowego.

  • Audycja muzyczna

    W dniu 30.01.2020 r. zapraszamy również na godz. 17.30 na audycję muzyczną w wykonaniu klasy perkusji!

    (więcej…)