Od czwartku, 27 stycznia, nauka w szkole będzie się odbywać częściowo zdalnie. Lekcje indywidualne będą w szkole, tak samo zajęcia grupowe w cyklu sześcioletnim. Cykl czteroletni ma zajęcia grupowe zdalnie.
Zapraszamy na audycję muzyczną w wykonaniu uczniów klas fletu, klarnetu i fortepianu pani Justyny Woś i panów Krzysztofa Porębskiego i Piotra Sieczki. Zaczynamy w środę o godzinie 18.00😄👍
Do końca października czekamy na karmę, koce, zabawki dla zwierząt z przysuskiego przytuliska. Najlepiej karma mokra, np. Dolina Noteci, Rafi, Rock, karma sucha bezzbożowa, np. Brita, używana pościel, koce, poszewki, zabawki typu gryzaki,itp.