Kategoria: Archiwum 2021/22

  • Sukcesy Alicji Gołyska i Leny Dyderskiej

    Podczas konkursu pianistycznego „Od Bacha do współczesności”, odbywającego się w Radomiu, nasze uczennice Alicja Gołyska, uczennica pana Marcina Rogalskiego i Lena Dyderska z klasy pani Urszuli Adamczyk-Rudzińskiej zdobyły drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Młodym pianistkom i ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

    (więcej…)
  • Koncert świąteczny

    Zapraszamy na emisję koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Startujemy o godzinie 18.00 w pierwszy i drugi dzień Świąt 🙂

    https://youtu.be/7cJAevgGqUc

    część druga:

    https://youtu.be/W1MsKI0BqVs
  • Sukces „dęciaków”

    Sukces „dęciaków”

    W sobotę, 4 grudnia, w Szkole Muzycznej w Kozienicach odbył się V Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o nagrodę św. Mikołaja. W Festiwalu drugie miejsce zdobył Jakub Wójcicki, trzecią lokatę Wiktoria Brola, a wyróżnienie Jakub Laskowski. Wszyscy są uczniami pana Karola Wójcickiego, a akompaniował pan Marcin Rogalski.

    (więcej…)
  • Ślubowanie uczniów klas pierwszych

    Ślubowanie uczniów klas pierwszych

    Zapraszamy na uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych, która odbędzie się w czwartek, 18 listopada o godzinie 18.00 w sali kameralnej. Ślubowanie poprzedzi krótki koncert, tradycyjnie już w wykonaniu zeszłorocznych pierwszaków.

    (więcej…)
  • Koncert z okazji Dnia Niepodległości

    W niedzielę 14 listopada zagraliśmy koncert w kościele w Borkowicach. Wystąpili uczniowie, nauczyciele i zespoły działające w szkole, a zagraliśmy muzykę polską i patriotyczną. Na koniec zaprezentowała się orkiestra dęta pod dyrekcją Waldemara Cichawy. Zapraszamy na film i fotorelację z wydarzenia.

    (więcej…)
  • Audycja muzyczna klasy skrzypiec

    Audycja muzyczna klasy skrzypiec

    W czwartkowe popołudnie (21 października 2021) odbyła się w naszej szkole audycja muzyczna klasy skrzypiec Pani Anny Sobkiewicz. Było pięknie… Mogliśmy wysłuchać utworów solowych oraz zespół, który wcielił się w misie i laleczki. Uczniom na fortepianie towarzyszył pan Marcin Rogalski, oraz sama nauczycielka, pani Anna Sobkiewicz. Zapraszamy na fotorelację:

    (więcej…)
  • VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Kompozytorach

    Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kompozytorach – to już siódma edycja, poświęcona w całości wspaniałemu polskiemu kompozytorowi – Henrykowi Mikołajowi Góreckiemu.

    (więcej…)
  • Rozpoczęcie roku szkolnego

    Zapraszamy wszystkich uczniów 1 września o godzinie 18.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniów klasy pierwszej cyklu sześcioletniego prosimy o przybycie na godzinę 17.40 do sali nr 1 na parterze, na spotkanie organizacyjne z panią Iwoną Sosnowską. Pozostali uczniowie spotykają się ze swoimi nauczycielami indywidualnie w szkole od godziny 18.00

    Poniżej prezentujemy plany zajęć teoretycznych