• sala perkusyjna
    sala perkusyjna
  • Szkoła
    Szkoła
  • budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej

Ślubowanie

8 listopada 2018 odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania. Podczas koncertu zaprezentowali się uczniowie starszych klas, a pierwszaki ślubowały uroczyście 😉

Zapraszamy na fotorelację z tej uroczystej chwili

i film:

Czytaj dalejŚlubowanie

Harmonogram egzaminów

Szkoła Muzyczna I stopnia im. Oskara Kolberga w Ruszkowicach
Harmonogram egzaminów
promocyjnych i końcowych 2017/2018
7 czerwca 2018 r. (czwartek)
Uczennice pani Anny Sobkiewicz i pani Magdaleny Grabowskiej – skrzypce
godz. 16.00 – Sala Kameralna
1. Laura Fidos – klasa V C6
2. Zuzanna Sadowska – klasa IV C6
Uczeń pana Mateusza Wróblewskiego – perkusja
godz. 16.30 – Sala Kameralna
1. Błażej Wójcik – klasa IV C6
Uczennica pana Piotra Sieczki – klarnet
godz. 16.45 – Sala Kameralna
1. Olga Woźniak – klasa IV C6

11 czerwca 2018 r. (poniedziałek)
Uczennice pani Anny Sobkiewicz i pani Magdaleny Grabowskiej – skrzypce
godz. 14.00 – Sala Kameralna
1. Iwona Plaskota – klasa V C6
2. Hanna Sidor – klasa II C6
3. Aleksandra Ślusarczyk – klasa II C6
4. Hanna Godlewska – klasa III C6
godz. 15.00
5. Łucja Lesiak – klasa III C6
6. Amelia Turalska – klasa III C6
7. Maria Jaworska – klasa IV C6
godz. 16.00
8. Zuzanna Madej – klasa IV C6
9. Alicja Kobyłka – klasa V C6
10. Wiktoria Wojdył – klasa V C6
Uczeń pana Pawła Skowrońskiego – fortepian
godz. 17.00 – Sala Kameralna
1. Szymon Plaskota – klasa II C6
Uczniowie pana Pawła Anyszka i pana Karola Wójcickiego – instr. dęte blaszane
godz. 17.30 – Sala Kameralna
1. Filip Molik – klasa II C4
2. Wiktor Plaskota – klasa II C4
3. Gabriel Gawin – klasa III C4
4. Karol Marchewa – klasa III C4
5. Dawid Zagdański – klasa IV C4
Uczniowie pana Piotra Sieczki – klarnet
godz. 18.30
1. Gabriela Porczyńska – klasa III C6
2. Wiktoria Kaźmierczyk – klasa II C4
3. Karol Stachura – klasa II C4
godz. 19.15
4. Olga Motyl – klasa III C4
5. Agnieszka Podsiadła – klasa IV C4

12 czerwca 2018 r. (wtorek)
Uczniowie pana Mateusza Wróblewskiego – perkusja
godz. 15.00 – Sala Kameralna
1. Adam Piecyk – klasa II C6
2. Mikołaj Kamiński – klasa III C6
3. Kacper Cichawa – klasa II C4
Uczniowie pani Justyny Woś i pani Pauliny Kruk – flet
godz. 16.00 – Sala Kameralna
1. Anna Dobroń – klasa II C6
2. Nikola Plaskota – klasa II C6
3. Amelia Zawisza – klasa II C6
4. Hanna Stępień – klasa IV C6
godz. 17.00
5. Hanna Dudek – klasa II C4
6. Małgorzata Noga – klasa II C4
7. Weronika Szymańska – klasa II C4
8. Anna Mazur – klasa IV C4
9. Łucja Wójcik – klasa VI C6

13 czerwca 2018 r. (środa)
Uczniowie pana Pawła Skowrońskiego i pana Marcina Rogalskiego – fortepian
godz. 14.00 – Sala Kameralna
1. Stanisław Gajos – klasa II C6
2. Zuzanna Płóciennik – klasa II C6
3. Zuzanna Trochim – klasa II C6
4. Filip Dubaj – klasa II C6
5. Anna Dyl – klasa III C6
godz. 15.00
6. Lidia Jakubiak – klasa III C6
7. Izabela Siedlecka – klasa III C6
8. Tatiana Woźniak – klasa III C6
9. Zuzanna Utkowska – klasa III C6
10. Oliwia Zimróz – klasa III C6
Uczniowie pani Urszuli Adamczyk – Rudzińskiej,
pana Aureliusza Mendery oraz pana Krzysztofa Porębskiego – fortepian
godz. 16.30 – Sala Kameralna
11. Aleksandra Nowak – klasa III C6
12. Amelia Sionek – klasa IV C6
13. Natalia Wojdył – klasa V C6
14. Adrianna Pietras – klasa V C6
godz. 17.30
15. Jakub Jasiński – klasa III C4
16. Aleksandra Korycka – klasa VI C6
17. Julia Wójcik – klasa VI C6
Uczniowie pana Piotra Wysockiego i pana Waldemara Walusa – saksofon/klarnet
godz. 18.15 – Sala Kameralna
1. Natalia Gajda – klasa III C4
2. Amelia Małecka – klasa III C4
3. Julia Michalska – klasa III C4
godz. 19.00
4. Oliwia Michalska – klasa III C4
5. Patrycja Utkowska – klasa III C4
6. Wiktor Jaworski – klasa IV C4

14 czerwca 2018 r. (czwartek)
Uczniowie pana Karola Sionka – akordeon
godz. 17.00 – Sala Kameralna
1. Karol Górski – klasa III C4
2. Bartosz Ambroziński – klasa II C6
3. Gabriela Czyżykowska – klasa IV C6
4. Bartłomiej Morawski – klasa V C6
Uczennica pana Mateusza Wróblewskiego – perkusja
godz. 18.00 – Sala Kameralna
1. Izabela Romanik – klasa IV C6
Uczniowie pana Karola Sionka – akordeon
godz. 18.30
1. Jan Podsiadły – klasa V C6
2. Krzysztof Duchnik – klasa VI C6
15 czerwca 2018 r. (piątek)
Uczniowie pani Małgorzaty Kacperskiej – flet
godz. 18.00 – Sala Kameralna
1. Zuzanna Porczyńska – klasa III C6
2. Natalia Sokół – klasa III C6
3. Maja Świercz – klasa III C6
RADA PEDAGOGICZNA KLASYFIKACYJNA
18 czerwca (poniedziałek) godz. 17