• budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • sala perkusyjna
    sala perkusyjna
  • wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej
  • Szkoła
    Szkoła
  • Wieczór kolęd 2019
    Wieczór kolęd 2019

Harmonogram przesłuchań semestralnych

Harmonogram przesłuchań śródrocznych 2019/2020
11 grudnia 2019 r. (środa)
Uczennice pani Małgorzaty Kacperskiej i pani Justyny Woś – flet
godz. 15.00 – Sala Kameralna

  1. Lorenc Magdalena – II c.4
  2. Skomorowska Natalia – III c.4
  3. Walasik Roksana – III c.4
  4. Plaskota Nikola – IV c.6
  5. Dobroń Anna – IV c.6
    godz. 16.00
  6. Zawisza Amelia – IV c.6
  7. Porczyńska Zuzanna – V c.6
  8. Sokół Natalia – V c.6
  9. Świercz Maja – V c.6
    godz. 17.00
  10. Dudek Hanna – IV c.4
  11. Noga Małgorzata – IV c.4
  12. Szymańska Weronika – IV c.4
  13. Stępień Hanna – VI c.6
    12 grudnia 2019 r. (czwartek)
    Uczniowie pana Karola Wójcickiego i pana Dawida Cichawy – dęte blaszane
    godz. 16.00 – Sala Kameralna
  14. Grzywa Jakub – II c.4
  15. Łaski Maciej – II c.4
  16. Łaska Martyna – II c.4
  17. Bałtowski Sebastian – III c.4
  18. Wójcicki Jakub – II c.4
    godz. 17.00
  19. Laskowski Jakub – III c.4
  20. Smagowski Gabriel – III c.4
  21. Plaskota Wiktor – IV c.4

    12 grudnia 2019 r. (czwartek)
    Uczniowie pana Mateusza Wróblewskiego – perkusja
    godz. 17.30 – Sala Kameralna
  22. Nowak Michał – II c.6
  23. Majos Krzysztof – III c.6
  24. Piecyk Adam – IV c.6
  25. Pomykała Mikołaj – III c.4
    godz. 18.30
  26. Kamiński Mikołaj – V c.6
  27. Romanik Izabela – VI c.6
  28. Wójcik Błażej – VI c.6
    16 grudnia 2019 r. (poniedziałek)
    Uczniowie pani Magdaleny Grabowskiej i pani Anny Sobkiewicz (Urszuli Rejmer)
    godz. 17.30 – Sala Kameralna
  29. Lizanowicz Alicja – II c.6
  30. Swat Barbara – II c.6
  31. Kietlińska Anna – III c.6
  32. Leśniewska Gabriela – III c.6
  33. Majos Amelia – III c.6
    godz. 18.30
  34. Sidor Hanna – IV c.6
  35. Ślusarczyk Aleksandra – IV c.6
  36. Lesiak Łucja – V c.6
  37. Turalska Amelia – V c.6
    godz. 19.30
  38. Jaworska Maria – VI c.6
  39. Madej Zuzanna – VI c.6
  40. Sadowska Zuzanna – VI c.6

    18 grudnia 2019 r. (środa)
    Uczniowie pani Urszuli Adamczyk – Rudzińskiej, pana Pawła Skowrońskiego, pana Marcina Rogalskiego – fortepian
    godz. 14.00 – Sala Kameralna
  41. Dyderska Lena – II c.6
  42. Prasowska Zuzanna – II c.6
  43. Romanik Barbara – II c.6
  44. Gasek Nadia – II c.6
  45. Niewęgłowska Jagoda – II c.4
  46. Karkosz Maja – II c.4
    godz. 15.00
  47. Dubaj Filip – IV c.6
  48. Gajos Stanisław – IV c.6
  49. Plaskota Szymon – IV c.6
  50. Płóciennik Zuzanna – IV c.6
  51. Trochim Zuzanna – IV c.6
    godz. 16.00
  52. Utkowska Zuzanna – V c.6
  53. Siedlecka Izabela – V c.6
  54. Woźniak Tatiana – V c.6
  55. Sionek Amelia – VI c.6
    Uczniowie pana Waldemara Walusa, pana Piotra Wysockiego, pana Piotra Sieczki – saksofon, klarnet
    godz. 17.00
  56. Abramczyk Julia – III c.4
  57. Smagowska Łucja – III c.4
  58. Sadkowska Natalia – III c.4
  59. Skomorowska Iga – III c.4
  60. Stępień Maria – III c.4
    godz. 18.00
  61. Iga Waszkowska – II c.4
  62. Dukała Kamil – III c.4
  63. Noga Magdalena – III c.4
  64. Porczyńska Gabriela – V c.6
  65. Woźniak Olga – VI c.6
    godz. 19.00
  66. Kaźmierczyk Wiktoria – IV c.4
  67. Stachura Karol – IV c.4

    Uczniowie pana Aureliusza Mendery i pana Krzysztofa Porębskiego – fortepian
    godz. 19.30 – Sala Kameralna
  68. Kłak Zuzanna – II c.6
  69. Papis Roksana – III c.6
  70. Piotrowska Eliza – III c.6
  71. Rakowska Gabriela – III c.6
  72. Orzechowska Wiktoria – II c.4
  73. Zając Julia – III c.4
  74. Nowak Aleksandra – V c.6
    20 grudnia 2019 r. (piątek)
    Uczniowie pana Karola Sionka – akordeon
    godz. 16.00 – Sala Kameralna
  75. Wojdył Antoni – III c.6
  76. Wyrębiak Michał – III c.6
  77. Niewęgłowski Szymon – II c.4
  78. Ambroziński Bartosz – IV c.6
    UWAGA:
    Uczniowie z klas pierwszych cyklu czteroletniego i sześcioletniego nie uczestniczą w przesłuchaniach śródrocznych.