Zakończenie roku szkolnego

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w czwartek, 21 czerwca o godzinie 17.00
Po zakończeniu zapraszamy na tradycyjne ognisko 🙂