• Szkoła
    Szkoła
  • budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia
  • Wieczór kolęd 2019
    Wieczór kolęd 2019
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej
  • sala perkusyjna
    sala perkusyjna

Rozpoczęcie roku szkolnego

Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami na rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się 4 września, o godzinie 18.00

Plan lekcji dostępny poniżej

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH 2017/2018
Pani Iwona Sosnowska – sala 1

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.00 – 15.45 kl. I (c.6)

15.00 – 15.45 kl. I (c.6)

Rytmika

Kształcenie słuchu

15.50 – 16.35 kl. II (c.6)

15.50 – 16.35 kl. I (c.6)

Rytmika

Rytmika

16.40 – 17.25 kl. II (c.6)

16.40 – 17.25 kl. III (c.6)

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

17.30 – 18.15 kl. III (c.6)

17.30 – 18.15 kl. III (c.6)

17.40 – 18.25

Kształcenie słuchu

Rytmika

CHÓR

18.00 – 20.05

18.20 – 19.05 kl. II (c.6)

18.30 – 19.15

ZESPÓŁ LUDOWY

Kształcenie słuchu

CHÓR

18.00 – 20.05

ZESPÓŁ LUDOWY

c.6 – cykl sześcioletni

Zajęcia z chóru prowadzi pan Karol Sionek
Zajęcia z orkiestry „VOX CORDIUM” prowadzi pan Waldemar Cichawa
– soboty, godz. 9.00 – 14.00
Zajęcia z Zespołu Ludowego prowadzi pani Iwona Sosnowska
– zajęcia nie są obowiązkowe

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH 2017/2018
Pan Krzysztof Porębski – sala 2

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.00 – 15.45 kl. Ia (c.4)

15.00 – 15.45 kl. II (c.4)

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

15.50 – 16.35 kl. Ib (c.4)

15.50 – 16.35 kl. III (c.4)

15.50 – 16.35 kl. III (c.4)

15.50 – 16.35 kl. V (c.6)

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

16.40 – 17.25 kl. II (c.4)

16.40 – 17.25 kl. III (c.4)

16.40 – 17.25
kl. VI (c.6)/ kl IV (c.4)

16.40 – 17.25 kl. V (c.6)

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

17.30 – 18.15 kl. II (c.4)

17.30 – 18.15
kl. VI (c.6)/ kl IV (c.4)

17.30 – 18.15 kl. Ib (c.4)

17.40 – 18.25

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

CHÓR

18.20 – 19.05 kl. IV (c.6)

18.20 – 19.05
kl. VI (c.6)/ kl IV (c.4)

18.20 – 19.05 kl. Ia (c.4)

18.30 – 19.15

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

CHÓR

19.10 – 19.55 kl. IV (c.6)

19.10 – 19.55 kl. V (c.6)

19.10 – 19.55 kl. IV (c.6)

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

c.4 – cykl czteroletni, c.6 – cykl sześcioletni

Zajęcia z chóru prowadzi pan Karol Sionek
Zajęcia z orkiestry „VOX CORDIUM” prowadzi pan Waldemar Cichawa
– soboty, godz. 9.00 – 14.00
Zajęcia z Zespołu Ludowego prowadzi pani Iwona Sosnowska
– zajęcia nie są obowiązkowe

Zajęcia z CHÓRU odbywać się będą
w piątki, w godzinach 17.30 – 19.05

Zajęcia prowadzi pan Karol Sionek

Do uczestnictwa zobowiązani są uczniowie klas skrzypiec i fortepianu

klasy III, IV, V cyklu sześcioletniego
klasy II, III cyklu czteroletniego

Zajęcia z orkiestry VOX CORDIUM odbywać się będą
w soboty, w godzinach 9.00 – 14.00

Zajęcia prowadzi pan Waldemar Cichawa

Do uczestnictwa zobowiązani są uczniowie klas instrumentów dętych i perkusji

klasy III, IV, V cyklu sześcioletniego
klasy II, III cyklu czteroletniego

Zajęcia z Zespołu Ludowego odbywać się będą
we wtorki, w godzinach 18.30 – 20.05

Zajęcia prowadzi pani Iwona Sosnowska

Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zajęcia nie są obowiązkowe