21 marca 2016 w naszej Szkole odbył się Koncert Wagarowiczów – wystąpili uczniowie naszej Szkoły i szkół z Kielc i Radomia. Z okazji dnia wagarowicza wykonawcy opowiadali dowcipy i występowali w przebraniach. Efekt – oceńcie sami 😉
21 marca 2016 w naszej Szkole odbył się Koncert Wagarowiczów – wystąpili uczniowie naszej Szkoły i szkół z Kielc i Radomia. Z okazji dnia wagarowicza wykonawcy opowiadali dowcipy i występowali w przebraniach. Efekt – oceńcie sami 😉