• budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • Szkoła
    Szkoła
  • Wieczór kolęd 2019
    Wieczór kolęd 2019
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej
  • sala perkusyjna
    sala perkusyjna
  • wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia

Harmonogram egzaminów

W kalendarzu macie dokładny plan tegorocznych egzaminów końcoworocznych i dyplomowych:

EGZAMINY!!!

A szczegóły również tutaj:

Egzamin końcoworoczny z instrumentu głównego

08.06. 2015 r. ( poniedziałek)

Skrzypce-Magdalena Grabowska

Godzina 15:00

1. Hanna Godlewska kl. I dz.

2. Zuzanna Madej kl. I dz.

3. Maria Jaworska kl. I dz.

4. Zuzanna Wełpa kl. I dz.

5. Zuzanna Sadowska kl. I dz.

6. Laura Fidos kl. II dz.

7. Wiktoria Wojdył kl. II dz.

8. Iwona Plaskota kl. II dz.

9. Alicja Kobyłka kl. II dz.

10. Marta Włodarczyk kl. IV dz.

11. Marcelina Świercz kl. IV dz.

12. Ada Ślęzak kl. IV dz.

13. Weronika Woźniak kl. III mł.

Akordeon- Karol Sionek

  1. Jan Podsiadły kl. II dz.
  2. Bartłomiej Morawski kl. II dz.
  3. Izabela Lebiecka kl. II mł.
  4. Krzysztof Duchnik kl. III dz.
  5. Natalia Sadkowska kl. IV dz.
  6. Kacper Brodecki kl. IV dz.
  7. Maciej Marcinowski kl. III mł.

Skład komsji :

  1. Magdalena Grabowska
  2. Karol Sionek
  3. Waldemar Cichawa
  4. Piotr Sieczka
  5. Marcin Rogalski

Egzamin końcoworoczny z instrumentu głównego

12.06. 2015 r. ( piątek)

Godzina 15.00

Klasa klarnetu, saksofonu– Waldemar Walus

  1. Julia Michalska kl. I dz.
  2. Oliwia Michalska kl. I dz.
  3. Olga Woźniak kl. I dz.
  4. Joanna Dworak kl. IV dz.
  5. Romy Dreessen kl. II mł.
  6. Kinga Szymańska kl. III mł.
  7. Emilia Czerwonka kl. III mł.
  8. Julia Mirecka kl. III mł.

Klasa saksofonu- Piotr Wysocki

  1. Wiktor Jaworski kl. I mł.
  2. Angelika Bucka kl. II mł.
  3. Wiktoria Jakubowska kl.III mł.

Skład komisji:

  1. Waldemar Walus
  2. Piotr Wysocki
  3. Urszula Adamczyk- Rudzińska
  4. Waldemar Cichawa

Egzamin końcoworoczny z instrumentu głównego

15.06. 2015 r. ( poniedziałek)

Godzina 15.00

Klasa fortepianu – Aureliusz Mendera

1. Amelia Sionek kl. I dz.

2. Jakub Jasiński kl. I dz.

3. Maja Łobodzińska kl. II dz.

4. Julia Wójcik kl. III dz.

5. Julia Kietlińska kl. III dz.

6. Aleksandra Korycka kl. III dz.

7. Agnieszka Głuch kl. IV dz.

8. Krystian Krzymieński kl. IV dz.

9. Maria Stępień kl. IV dz.

Klasa fortepianu – Krzysztof Porębski

  1. Wiktoria Wojdył kl. II dz
  2. Adrianna Pietras kl. II dz.
  3. Kuba Marcinowski kl. II dz.
  4. Wiktoria Rygalska kl. III dz.

Godzina 17.30

Klasa saksofonu – Waldemar Cichawa

1. Patryk Falkiewicz kl. II mł.

2. Krzysztof Podsiadły kl. II mł.

Klasa perkusji- Wiesław Michałek

  1. Izabela Romanik kl. I dz.
  2. Aleksander Pascov kl. I dz.
  3. Błażej Wójcik kl. I dz.
  4. Marcin Włodarczyk kl. IV dz.
  5. Stanisław Sionek kl. III mł.

Skład komisji:

  1. Krzysztof Porębski
  2. Aureliusz Mendera
  3. Waldemar Cichawa
  4. Wiesław Michałek

Egzamin końcoworoczny z instrumentu głównego

16.06. 2015 r. ( wtorek)

Godzina 15.00

Klasa fletu- Paulina Kruk

  1. Hanna Stępień kl. I dz.
  2. Anna Mazur kl. I mł.
  3. Emilia Sobczak kl. II mł.
  4. Łucja Wójcik kl. III dz.
  5. Monika Czerwonka kl. III mł.

Klasa klarnetu – Piotr Sieczka

  1. Wiktoria Krupa kl. IV dz.
  2. Patrycja Sadkowska kl. IV dz.
  3. Wiktoria Bąk kl. I mł.
  4. Julia Mamla kl. I mł.
  5. Agnieszka Podsiadła kl. I mł.
  6. Joanna Cendrowska kl. III mł.

Skład komisji:

  1. Paulina Kruk
  2. Piotr Sieczka
  3. Waldemar Cichawa
  4. Marcin Rogalski
  5. Urszula Adamczyk- Rudzińska

Egzamin końcoworoczny z instrumentu głównego

17.06. 2015 r. ( środa)

Godzina 15.00

Klasa trąbki – Paweł Anyszek

  1. Mateusz Rus kl. I mł.
  2. Dawid Zagdański kl. I mł.
  3. Kamila Leszczyńska kl. II mł.
  4. Jan Sionek kl. II mł.
  5. Filip Fidos kl. II mł
  6. Jakub Korycki kl. III mł.

Klasa puzonu, tuby, tenorów- Karol Wójcicki

  1. Alicja Tomczyk kl. I mł.
  2. Kacper Tomczyk kl. I mł.
  3. Filip Mora kl. I mł.
  4. Wiktor Markiewicz kl. III mł.
  5. Kamil Stefański kl. III mł.

Skład komisji:

  1. Urszula Adamczyk- Rudzińska
  2. Marcin Rogalski
  3. Karol Wójcicki
  4. Paweł Anyszek
  5. Waldemar Cichawa

Egzamin końcowy z instrumentu głównego

09.06.2015r. (wtorek)

Klasa saksofonu- Piotr Wysocki

Godzina 16.00

  1. Bartosz Chaberski kl. IV mł.
  2. Karolina Dyl kl. IV mł.

Klasa saksofonu- Roman Ważyński

Godzina 16.30

1. Paweł Krupa kl. IV mł.

2. Oskar Kwiecień kl. IV mł.

3. Aleksandra Nitzka kl. IV mł.

4. Sylwia Skuza kl. IV mł.

5. Kinga Teper kl. IV mł.

Skład komsji:

  1. Piotr Wysocki
  2. Roman Ważyński
  3. Waldemar Walus
  4. Waldemar Cichawa
  5. Piotr Sieczka

Egzamin końcowy z instrumentu głównego

10.06.2015r. (środa)

Klasa klarnetu- Piotr Sieczka

Godzina 16.00

  1. Oliwia Bykowska kl. IV mł.
  2. Julia Łochowska kl. IV mł.

Klasa fletu- Paulina Kruk

  1. Zuzanna Kacperska kl. IV mł.
  2. Magdalena Marchewa kl. IV mł.

Klasa trąbki- Paweł Anyszek

  1. Michał Raczyński kl. IV mł.

Skład komisji:

  1. Piotr Sieczka
  2. Paulina Kruk
  3. Marcin Rogalski
  4. Urszula Adamczyk- Rudzińska

Egzamin końcowy z instrumentu głównego

11.06.2015r. (czwartek)

Godzina 16.00

Klasa klarnetu – Piotr Sieczka

  1. Karolina Kobyłka kl. IV mł.
  2. Aleksandra Strzałkowska kl. IV mł.

Klasa saksofonu- Waldemar Cichawa

  1. Jakub Cieluch kl. IV mł.
  2. Karolina Pakosz kl. IV mł.

Klasa fortepianu- Aureliusz Mendera

  1. Kamila Duchnik kl. IV mł.

Klasa akordeonu- Karol Sionek

  1. Karol Marchewa kl. IV mł.
  2. Jakub Sokołowski kl. IV mł.
  3. Dawid Wojtala kl. IV mł.

Klasa perkusji – Wiesław Michałek

1. Kacper Ziembliński kl. IV mł.

Skład komisji:

  1. Aureliusz Mendera
  2. Karol Sionek
  3. Waldemar Cichawa
  4. Piotr Sieczka
  5. Wiesław Michałek