EGZAMINY DYPLOMOWE

Gratulujemy wszystkim absolwentom!!!

Zdjęcia do zobaczenia w galerii

a filmy w YouTube

16 czerwca edukację w naszej szkole ukończyło 12 uczniów

Wszyscy otrzymali oceny bardzo pozytywne – najniższą oceną była czwórka, za to były aż trzy SZÓSTKI!!!

Bardzo nas to cieszy i z żalem myślimy o Was, że już nie będziecie się uczyć w naszej szkole. Za to prosimy, żebyście zostali sympatykami naszej szkoły, zapraszamy Was na nasze szkolne uroczystości, może jeszcze coś dla nas zagracie.

W galerii zdjęcia z dyplomów, a na pożegnalny występ absolwentów zapraszamy 26 czerwca, w czasie uroczystości wręczenia świadectw, nagród i zakończenia roku szkolnegoyes

a poniżej zapis w YouTube:

https://youtu.be/69tjTi28y5Q

https://www.youtube.com/watch?v=zOg6hOfLtBA

https://youtu.be/pW2RqDILVx8

https://www.youtube.com/watch?v=Wc4OfebL5Dk

https://youtu.be/Jn8ALv75SNg

https://youtu.be/od_Q_LEYAEg

https://youtu.be/MOa1XJaXcQU

https://www.youtube.com/watch?v=hLTM6XMhLmg

https://youtu.be/aVs7wfJWTGI

https://youtu.be/Qzc1laUqklg