Już jutro szkolna Wigilia. Po raz piąty spotkamy się na wspólnym kolędowaniu, połamiemy się opłatkiem i złożymy życzenia świąteczne.Z tej okazji już dzisiaj życzymy Wam mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Kategoria: Galeria
-
Życzenia
Już jutro szkolna Wigilia. Po raz piąty spotkamy się na wspólnym kolędowaniu, połamiemy się opłatkiem i złożymy życzenia świąteczne.Z tej okazji już dzisiaj życzymy Wam mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku. WESOŁYCH ŚWIĄT!!! -

Audycja Muzyczna zdjęcia
Zdjęcia z audycji muzycznej, która odbyła się w naszej Szkole 23 listopada 2015r.
-

Wizyta w Muzeum
Nasi uczniowie wzięli udział w wyjściu do Muzeum in. Oskara Kolberga w Przysusze. Po modernizacji ekspozycji duże zainteresowanie budziły interaktywne eksponaty.
Wycieczka była pomocą w przygotowaniach do zbliżającego się konkursu wiedzy o Oskarze Kolbergu, który odbędzie się w naszej Szkole Muzycznej 6 listopada 2014r.







