• wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej
  • Szkoła
    Szkoła
  • Wieczór kolęd 2019
    Wieczór kolęd 2019
  • budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • sala perkusyjna
    sala perkusyjna

Harmonogram przesłuchań

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem przesłuchań semestralnych

Harmonogram  przesłuchań śródrocznych 2018/2019

10 grudnia 2018 r. (poniedziałek)

Uczennice pani Anny Sobkiewicz – skrzypce

godz. 15.00 – Sala Kameralna

    1. Sidor Hanna             – kl. III c.6

 

    1. Ślusarczyk Aleksandra     – kl. III c.6

 

    1. Lesiak Łucja             – kl. IV c.6

 

    1. Madej Zuzanna         – kl. V c.6

 

  1. Sadowska Zuzanna         – kl. V c.6

godz. 16.00 – Sala Kameralna

    1. Kobyłka Alicja         – kl. VI c.6

 

    1. Plaskota Iwona         – kl. VI c.6

 

  1. Wojdył Wiktoria         – kl. VI c.6

 

godz. 17.00 – Sala Kameralna

Uczniowie pana Pawła Anyszka – trąbka

    1. Bałtowski Sebastian     – kl. II c.4

 

    1. Molik Filip             – kl. III c.4

 

    1. Gawin Gabriel         – kl. IV c.4

 

  1. Natalia Wojdył         – kl. VI c.6 (instr. dodatkowy)

 

godz. 18.00 – Sala Kameralna

Uczniowie pana Karola Wójcickiego – instr. dęte blaszane

    1. Laskowski Jakub        – kl. II c.4

 

    1. Smagowski  Gabriel        – kl. II c.4

 

  1. Plaskota Wiktor        – kl. III c.4

 

11 grudnia 2018 r. (wtorek)

Uczeniowie pana Mateusza Wróblewskiego – perkusja

godz. 16.00 – Sala 02 – perkusyjna

    1. Majos Krzysztof     – kl. II c.6

 

    1. Piecyk Adam     – kl. III c.6

 

    1. Kamiński Mikołaj     – kl. IV c.6

 

  1. Romanik Izabela     – kl. V c.6

godz. 17.00 – Sala 02 – perkusyjna

    1. Wójcik Błażej     – kl. V c.6

 

    1. Pomykała Mikołaj     – kl. II c.4

 

  1. Cichawa Kacper     – kl. III c.4

 

Harmonogram  przesłuchań śródrocznych 2018/2019

13 grudnia 2018 r. (czwartek)

Uczennice pani Magdaleny Grabowskiej – skrzypce

godz. 15.00 – Sala Kameralna

    1. Kietlińska Anna     – kl. II c.6

 

    1. Leśniewska Gabriela- kl. II c.6

 

    1. Majos Amelia     – kl. II c.6

 

  1. Godlewska Hanna     – kl. IV c.6

godz. 16.00 – Sala Kameralna

    1. Turalska Amelia     – kl. IV c.6

 

    1. Jaworska Maria     – kl. V c.6

 

  1. Fidos Laura         – kl. VI c.6

 

Uczniowie pan Piotra Sieczki – klarnet

godz. 17.00 – Sala Kameralna

    1. Dukała Kamil         – kl. II c.4

 

    1. Noga Magdalena         – kl. II c.4

 

    1. Kaźmierczyk Wiktoria    – kl. III c.4

 

  1. Stachura Karol         – kl. III c.4

godz. 18.00 – Sala Kameralna

    1. Porczyńska Gabriela     – kl. IV c.6

 

    1. Woźniak Olga         – kl. V c.6

 

  1. Motyl Olga            – kl. IV c.4

 

14 grudnia 2018 r. (piątek)

Uczniowie pani Urszuli Adamczyk – Rudzińskiej – fortepian

godz. 16.30 – Sala Kameralna

  1. Sowiński Dominik     – kl. II c.4

 

Uczniowie pan Piotra Wysockiego – saksofon

godz. 16.45 – Sala Kameralna

    1. Jakubiak Lidia     – kl. IV c.6

 

    1. Abramczyk Julia    – kl. II c.4

 

    1. Smagowska Łucja    – kl. II c.4

 

  1. Gajda Natalia    – kl. IV c.4

Harmonogram  przesłuchań śródrocznych 2018/2019

19 grudnia 2018 r. (środa)

Uczniowie pana Pawła Skowrońskiego – fortepian

godz. 14.00 – Sala Kameralna

    1. Gajos Stanisław         – kl. III c.6

 

    1. Plaskota Szymon         – kl. III c.6

 

    1. Płóciennik Zuzanna         – kl. III c.6

 

    1. Trochim Zuzanna         – kl. III c.6

 

  1. Dyl Anna             – kl. IV c.6

godz. 15.00 – Sala Kameralna

    1. Siedlecka Izabela        – kl. IV c.6

 

  1. Woźniak Tatiana         – kl. IV c.6

 

Uczniowie pana Waldemara Walusa – klarnet, saksofon

godz. 15.30 – Sala Kameralna

    1. Stępień Maria (sax)        – kl. II c.4

 

    1. Sadkowska Natalia (sax)     – kl. II c.4

 

    1. Skomorowska Iga (cl.)    – kl. II c.4

 

    1. Gawrońska Wiktoria (cl.)    – kl. IV c.4

 

  1. Małecka Amelia (cl.)    – kl. IV c.4

godz. 16.30 – Sala Kameralna

    1. Michalska Julia (cl.)        – kl. IV c.4

 

    1. Michalska Oliwia (sax)    – kl. IV c.4

 

  1. Utkowska Patrycja (sax)    – kl. IV c.4

 

Uczniowie pana Krzysztofa Porębskiego – fortepian

godz. 17.00 – Sala Kameralna

    1. Zając Julia         – kl. II c.4

 

  1. Pietras Adrianna     – kl. VI c.6

 

Uczniowie pana Marcina Rogalskiego – fortepian

godz. 17.30 – Sala Kameralna

    1. Dubaj Filip            – kl. III c.6

 

  1. Utkowska Zuzanna         – kl. IV c.6

 

Uczennice pani Małgorzaty Kacperskiej – flet

godz. 18.00 – Sala Kameralna

    1. Kietlińska Julia        – kl. II c.4

 

    1. Skomorowska Natalia    – kl. II c.4

 

    1. Szymańska Weronika    – kl. III c.4

 

    1. Porczyńska Zuzanna    – kl. IV c.6

 

    1. Sokół Natalia            – kl. IV c.6

 

  1. Świercz Maja         – kl. IV c.6

 

Uczniowie pana Aureliusza Mendery – fortepian

godz. 19.00 – Sala Kameralna

    1. Papis Roksana     – kl. II c.6

 

    1. Piotrowska Eliza     – kl. II c.6

 

    1. Rakowska Gabriela     – kl. II c.6

 

    1. Nowak Aleksandra    – kl. IV c.6

 

    1. Sionek Amelia     – kl. V c.6

 

    1. Wojdył Natalia     – kl. VI c.6

 

  1. Jasiński Jakub     – kl. IV c.4

 

21 grudnia 2018 r. (piątek)

Uczniowie pana Karola Sionka – akordeon

godz. 16.00 – Sala Kameralna

    1. Wojdył Antoni         – kl. II c.6

 

    1. Wyrębiak Michał         – kl. II c.6

 

    1. Ambroziński Bartosz     – kl. III c.6

 

    1. Morawski Bartłomiej     – kl. VI c.6

 

    1. Podsiadły Jan         – kl. VI c.6

 

  1. Górski Karol             – kl. IV c.4

 

10 stycznia 2019 r. (czwartek)

Uczennice pani Justyny Woś – flet

godz. 15.00 – Sala Kameralna

    1. Walasik Roksana    – kl. II c.4

 

    1. Dobroń Anna     – kl. III c.6

 

    1. Plaskota Nikola    – kl. III c.6

 

    1. Zawisza Amelia    – kl. III c.6

 

    1. Dudek Hanna    – kl. III c.4

 

  1. Noga Małgorzata    – kl. III c.4

 

Uczennica pani Pauliny Kruk – flet

godz. 16.30 – Sala Kameralna

  1. Stępień Hanna    – kl. V c.6

 

UWAGA:

Uczniowie z klas pierwszych cyklu czteroletniego i sześcioletniego nie uczestniczą w przesłuchaniach śródrocznych.

Darmowy licznik odwiedzin