• Szkoła
    Szkoła
  • budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej
  • sala perkusyjna
    sala perkusyjna
  • wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia

Harmonogram egzaminów

Zapraszamy do zapoznania się z planem egzaminów. I oczywiście życzymy POWODZENIA!!!,


Harmonogram egzaminów
promocyjnych i końcowych 2018/2019

6 czerwca 2019 r. (czwartek)

Uczniowie Mateusza Wróblewskiego – perkusja
godz. 16.30 – Sala Kameralna

  1. Majos Krzysztof – kl. II c.6
  2. Pomykała Mikołaj – kl. II c.4
  3. Piecyk Adam – kl. III c.6
  4. Kamiński Mikołaj – kl. IV c.6

godz. 17.30

  1. Romanik Izabela – kl. V c.6
  2. Wójcik Błażej – kl. V c.6
  3. Cichawa Kacper – kl. III c.4

10 czerwca 2019 r. (poniedziałek)

Uczennice Pauliny Kruk, Małgorzaty Kacperskiej oraz Justyny Woś – flet
godz. 14.30 – Sala Kameralna

  1. Kietlińska Julia – kl. II c.4
  2. Skomorowska Natalia – kl. II c.4
  3. Walasik Roksana – kl. II c.4
  4. Plaskota Nikola – kl. III c.6
  5. Dobroń Anna – kl. III c.6

godz. 15.30

  1. Zawisza Amelia – kl. III c.6
  2. Porczyńska Zuzanna – kl. IV c.6
  3. Sokół Natalia – kl. IV c.6
  4. Świercz Maja – kl. IV c.6

godz. 16.30

  1. Stępień Hanna – kl. V c.6
  2. Szymańska Weronika – kl. III c.4
  3. Dudek Hanna – kl. III c.4
  4. Noga Małgorzata – kl. III c.4

Uczniowie Karola Wójcickiego, Pawła Anyszka – instrumenty dęte blaszane
godz. 17.30 – Sala Kameralna

  1. Sebastian Bałtowski – klasa II c.4
  2. Jakub Laskowski – klasa II c.4
  3. Gabriel Smagowski – klasa II c.4
  4. Wiktor Plaskota – klasa III c.4
  5. Gabriel Gawin – klasa IV c.4
  6. Natalia Wojdył (instr. dod.) – klasa VI c.6

Szkoła Muzyczna I stopnia im. Oskara Kolberga w Ruszkowicach

Harmonogram egzaminów
promocyjnych i końcowych 2018/2019

11 czerwca 2019 r. (wtorek)

Uczniowie Piotra Wysockiego, Waldemara Walusa,
Piotra Sieczki – saksofon, klarnet

godz. 15.00 – Sala Kameralna

  1. Abramczyk Julia – kl. II c.4
  2. Smagowska Łucja – kl. II c.4
  3. Sadkowska Natalia – kl. II c.4
  4. Skomorowska Iga – kl. II c.4
  5. Jakubiak Lidia – kl. IV c.6

godz. 16.00

  1. Gajda Natalia – kl. IV c.4
  2. Gawrońska Wiktoria – kl. IV c.4
  3. Małecka Amelia – kl. IV c.4
  4. Michalska Oliwia – kl. IV c.4

godz. 17.00

  1. Michalska Julia – kl. IV c.4
  2. Utkowska Patrycja – kl. IV c.4
  3. Stępień Maria – kl. II c.4
  4. Dukała Kamil – kl. II c.4

godz. 18.00

  1. Noga Magdalena – kl. II c.4
  2. Stachura Karol – kl. III c.4
  3. Porczyńska Gabriela – kl. IV c.6
  4. Kaźmierczyk Wiktoria – kl. III c.4

godz. 19.00

  1. Woźniak Olga – kl. V c.6
  2. Motyl Olga – kl. IV c.4

Szkoła Muzyczna I stopnia im. Oskara Kolberga w Ruszkowicach

Harmonogram egzaminów
promocyjnych i końcowych 2018/2019

12 czerwca 2019 r. (środa)

Uczniowie klas fortepianu Urszuli Adamczyk – Rudzińskiej, Aureliusza Mandery, Pawła Skowrońskiego, Krzysztofa Porębskiego
godz. 14.00 – Sala Kameralna

  1. Papis Roksana – kl. II c.6
  2. Piotrowska Eliza – kl. II c.6
  3. Rakowska Gabriela – kl. II c.6
  4. Dubaj Filip – kl. III c.6
  5. Gajos Stanisław – kl. III c.6

godz. 15.00

  1. Plaskota Szymon – kl. III c.6
  2. Płóciennik Zuzanna – kl. III c.6
  3. Trochim Zuzanna – kl. III c.6
  4. Zając Julia – kl. II c.4

godz. 16.00

  1. Sowiński Dominik – kl. II c.4
  2. Dyl Anna – kl. IV c.6
  3. Siedlecka Izabela – kl. IV c.6
  4. Woźniak Tatiana – kl. IV c.6

godz. 17.00

  1. Utkowska Zuzanna – kl. IV c.6
  2. Nowak Aleksandra – kl. IV c.6
  3. Sionek Amelia – kl. V c.6

godz. 18.00

  1. Wojdył Natalia – kl. VI c.6
  2. Pietras Adrianna – kl. VI c.6
  3. Jasiński Jakub – kl. IV c.4

Uczniowie Karola Sionka – akordeon
godz. 19.00 – Sala Kameralna

  1. Wojdył Antoni – kl. II c.6
  2. Wyrębiak Michał – kl. II c.6
  3. Ambroziński Bartosz – kl. III c.6
  4. Morawski Bartłomiej – kl. VI c.6

godz. 20.00

  1. Podsiadły Jan – kl. VI c.6
  2. Górski Karol – kl. IV c.4

Szkoła Muzyczna I stopnia im. Oskara Kolberga w Ruszkowicach

Harmonogram egzaminów
promocyjnych i końcowych 2018/2019

13 czerwca 2019 r. (czwartek)

Uczennice Magdaleny Grabowskiej i Anny Sobkiewicz – skrzypce
godz. 14.00 – Sala Kameralna

  1. Kietlińska Anna – kl. II c.6
  2. Leśniewska Gabriela – kl. II c.6
  3. Majos Amelia – kl. II c.6
  4. Sidor Hanna – kl. III c.6
  5. Ślusarczyk Aleksandra – kl. III c.6

godz. 15.00

  1. Lesiak Łucja – kl. IV c.6
  2. Turalska Amelia – kl. IV c.6
  3. Jaworska Maria – kl. V c.6
  4. Madej Zuzanna – kl. V c.6
  5. Sadowska Zuzanna – kl. V c.6

godz. 16.30

  1. Fidos Laura – kl. VI c.6
  2. Kobyłka Alicja – kl. VI c.6
  3. Plaskota Iwona – kl. VI c.6
  4. Wojdył Wiktoria – kl. VI c.6
Darmowy licznik odwiedzin