• wyjazd do Wiednia
    wyjazd do Wiednia
  • korytarz Szkoły Muzycznej
    korytarz Szkoły Muzycznej
  • Szkoła
    Szkoła
  • sala perkusyjna
    sala perkusyjna
  • budynek Szkoły
    budynek Szkoły
  • Wieczór kolęd 2019
    Wieczór kolęd 2019

Harmonogram egzaminów

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem egzaminów promocyjnych i końcowych w roku szkolnym 2016/17

Harmonogram egzaminów końcoworocznych 2016/2017

7 czerwca 2017 r. (środa)

Uczniowie pani Urszuli Adamczyk – Rudzińskiej – fortepian
godz. 14.00 – Sala Kameralna

  1. Natalia Stawczyk – klasa IIa C6

Uczniowie pana Piotra Wysockiego – saksofon
godz. 14.15 – Sala Kameralna

  1. Natalia Gajda – klasa II C4
  2. Jakub Sadowski – klasa II C4
  3. Wiktor Jaworski – klasa III C4

Uczniowie pana Waldemara Walusa – klarnet, saksofon
godz. 15.00 – Sala Kameralna

  1. Wiktoria Gawrońska – klasa II C4
  2. Amelia Małecka – klasa II C4
  3. Olga Motyl – klasa II C4
  4. Patrycja Utkowska – klasa II C4

Uczniowie pana Mateusza Strzeleckiego – skrzypce
godz. 16.00 – Sala Kameralna

  1. Alicja Kobyłka – klasa IV C6
  2. Iwona Plaskota – klasa IV C6
  3. Wiktoria Wojdył – klasa IV C6

Uczniowie pana Piotra Wysockiego – saksofon
godz. 17.00 – Sala Kameralna

  1. Angelika Bucka – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy
  2. Patryk Falkiewicz – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy
  3. Krzysztof Podsiadły – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy

Uczniowie pana Waldemara Walusa – saksofon
godz. 18.15 – Sala Kameralna

  1. Romy Dressen – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy
  2. Joanna Dworak – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy

Uczniowie pana Mateusza Strzeleckiego – skrzypce
godz. 19.00 – Sala Kameralna

  1. Ada Ślęzak – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy
  2. Marcelina Świercz – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy
  3. Marta Włodarczyk – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy

Harmonogram egzaminów końcoworocznych 2016/2017

8 czerwca 2017 r. (czwartek)

Uczniowie pana Krzysztofa Porębskiego – fortepian
godz. 15.00 – Sala Kameralna

  1. Adrianna Pietras – klasa IV C6
  2. Natalia Wojdył – klasa IV C6

Uczniowie pani Pauliny Kruk – flet
godz. 15.30 – Sala Kameralna

  1. Zuzanna Porczyńska – klasa IIa C6
  2. Maja Świercz – klasa IIa C6
  3. Natalia Sokół – klasa IIb C6
  4. Hanna Stępień – klasa III C6

godz. 16.30

  1. Łucja Wójcik – klasa V C6
  2. Anna Mazur – klasa III C4

Uczniowie pani Anny Sobkiewicz – skrzypce
godz. 17.00 – Sala Kameralna

  1. Tola Pakos – klasa IIa C6
  2. Amelia Turalska – klasa IIa C6
  3. Łucja Lesiak – klasa IIb C6
  4. Hanna Godlewska – klasa III C6
  5. Maria Jaworska – klasa III C6

godz. 18.00

  1. Zuzanna Madej – klasa III C6
  2. Zuzanna Sadowska – klasa III C6
  3. Laura Fidos – klasa IV C6

Uczniowie pana Aureliusza Mendery – fortepian
godz. 18.30 – Sala Kameralna

  1. Aleksandra Nowak – klasa IIa C6
  2. Amelia Sionek – klasa III C6
  3. Jakub Jasiński – klasa II C4
  4. Aleksandra Korycka – klasa V C6
  5. Julia Wójcik – klasa V C6

Uczeń pana Pawła Anyszka – trąbka
godz. 19.30 – Sala Kameralna

  1. Filip Fidos – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy

Uczennica pani Pauliny Kruk – flet
godz. 19.50 – Sala Kameralna

  1. Emilia Sobczak – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy

Harmonogram egzaminów końcoworocznych 2016/2017

12 czerwca 2017 r. (poniedziałek)

Uczniowie pana Marcina Rogalskiego – fortepian
godz. 14.30 – Sala Kameralna

  1. Amelia Rus – klasa IIa C6
  2. Natalia Rus – klasa IIa C6
  3. Zuzanna Utkowska – klasa IIa C6

Uczniowie pana Pawła Skowrońskiego – fortepian
godz. 15.00 – Sala Kameralna

  1. Anna Dyl – klasa IIb C6
  2. Lidia Jakubik – klasa IIb C6
  3. Izabela Siedlecka – klasa IIb C6
  4. Tatiana Woźniak – klasa IIb C6
  5. Oliwia Zimróz – klasa IIb C6

Uczniowie pana Pawła Anyszka – trąbka
godz. 16.00 – Sala Kameralna

  1. Gabriel Gawin – klasa II C4
  2. Mateusz Rus – klasa III C4
  3. Dawid Zagdański – klasa III C4

Uczniowie pana Karola Wójcickiego – puzon, sakshorn, tuba
godz. 16.30 – Sala Kameralna

  1. Karol Marchewa – klasa II C4
  2. Jakub Sokołowski – klasa II C4

Uczniowie pana Piotra Sieczki – klarnet
godz. 17.00 – Sala Kameralna

  1. Gabriela Porczyńska – klasa IIa C6
  2. Julia Mamla – klasa III C4
  3. Agnieszka Podsiadła – klasa III C4

Uczniowie pana Aureliusza Mendery – fortepian
godz. 17.30 – Sala Kameralna

  1. Julia Kietlińska – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy
  2. Agnieszka Głuch – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy
  3. Krystian Krzymieński – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy
  4. Maria Stępień – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy

Uczniowie pana Piotra Sieczki – klarnet
godz. 18.30 – Sala Kameralna

  1. Wiktoria Krupa – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy
  2. Patrycja Sadkowska – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy

Uczeń pana Karola Wójcickiego – sakshorn
godz. 19.00 – Sala Kameralna

  1. Jan Sionek – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy

Uczennica pana Pawła Anyszka – trąbka
godz. 19.15 – Sala Kameralna

  1. Kamila Leszczyńska – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy

Harmonogram egzaminów końcoworocznych 2016/2017

13 czerwca 2017 r. (wtorek)

Uczniowie pana Mateusza Wróblewskiego – perkusja
godz. 16.00 – Sala Kameralna

  1. Mikołaj Kamiński – klasa IIa C6
  2. Izabela Romanik – klasa III C6
  3. Błażej Wójcik – klasa III C6
  4. Marcin Włodarczyk – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy

 

Harmonogram egzaminów końcoworocznych 2016/2017

14 czerwca 2017 r. (środa)

Uczniowie pana Waldemara Walusa – klarnet, saksofon
godz. 15.00 – Sala Kameralna

  1. Julia Michalska – klasa II C4
  2. Oliwia Michalska – klasa II C4
  3. Olga Woźniak – klasa III C6

Uczniowie pana Karola Sionka – akordeon
godz. 15.45 – Sala Kameralna

  1. Gabriela Czyżykowska – klasa II C4
  2. Karol Górski – klasa II C4
  3. Bartłomiej Morawski – klasa IV C6
  4. Jan Podsiadły – klasa IV C6
  5. Krzysztof Duchnik – klasa V C6

Uczniowie pana Karola Sionka – akordeon
godz. 17.00 – Sala Kameralna

  1. Izabela Lebiecka – klasa IV C4 – egzamin dyplomowy
  2. Kacper Brodecki – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy
  3. Natalia Sadkowska – klasa VI C6 – egzamin dyplomowy

RADA PEDAGOGICZNA KLASYFIKACYJNA

19 czerwca (poniedziałek) godz. 16